OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Lyžování v Itálii » Itálie - Dolomity - lyžování » Itálie - Dolomity - lyžování 2019

Itálie - Dolomity - Lyžování 2019

Dolomity - Dolomiti

Italské Dolomity nabízí více jak 1200 km upravených sjezdovek různých obtížnosti v tom správném poměru pro začátečníky, malé děti, rodiny až pro nejpokročilejší lyžaře. 450 nejmodernějších lanovek umožňuje lyžařům trávit více času na sjezdovkách a méně na lanovkách.

Chcete-li si sjednat cestovní pojištění online, doporučujeme Vám ePojisteni.cz.

Nachází se zde Snowparky, bobové dráhy, stále upravené běžecké tratě. Můžete zde vyzkoušet jízdu na sněžných skútrech, horolezectví po zamrzlých vodopádech, skoky na lyžích, sleddog, a mnoho dalších zimních sportů a radovánek.

Dolomity - Sella Ronda

Dolomity - Sella Ronda

Dvanáct nejznámějších a nejnavštěvovanějších lyžařských středisek v italských Dolomitech: Alta Badia, Alta Pusteria, Valle Isarco, Val di Fiemme, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Civetta, Val Gardena, Cortina d´Ampezzo, San Martino di Castrozza, Tre Valli a Kronplatz, je součástí lyžařské sítě, což umožňuje lyžování na jeden Skipas.

 

Dolomity - Pampeago

Dolomity - Pampeago

Dolomity jsou absolutní zárukou kvalitního lyžování i v okrajových termínech sezóny. Až 90 procent sjezdovek se v případě potřeby uměle zasněžují a tisíce zaměstnanců se stará o dokonalou upravu tratí a výtahových zařízení. Dolomity Superski zvou i k večernímu lyžování, a to na 10 osvětlených sjezdovkách, které jsou v provozu do 22 hodin, některé dokonce i do 23 hodin.

Dolomity - Sella Ronda

Dolomity - Sella Ronda

Nejkrásnější lyžování v italských Dolomitech je na jaře koncem března. V údolí zelenající se tráva, na horách spousta sněhu, teploty kolem nuly, příjemné jarní slunce a blankytně modrá obloha.

Itálie - Dolomity - Marmolada

Dolomity - Marmolada

Napište svůj názor na lyžování v Itálii - zde.

Přidat komentář

Hlavní město České republiky

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Rodinne lyzovani (Josef, 11.1.2015 15:53:05) Odpovědět

    Prosim vas poradite mi kde jet na rodinnou lyzovacku?
    Diky


Itálie - Dolomity

lyžování - turistika - recenze

Pampeago